



Opis produktu
Aronia, pochodząca pierwotnie z Ameryki Północnej, jest teraz szeroko rozpowszechniona także w naszych regionach. Owoce te są bogate w antyoksydanty i witaminy. Żele produkowane są z ekologicznego syropu z agawy (fruktoza), który charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym i jest efektywnie wchłaniany przez układ trawienny.
Żele Energy Gel są przeznaczone dla sportowców wyczynowych, rowerzystów, biegaczy lub triathlonistów. Mogą być jednak spożywane przez każdego, kto potrzebuje szybkiego i wysokiej jakości źródła energii.
- Bez kofeinowy
- 100% bio
- Wegańskie i bezglutenowe
- Bez dodatkowych aromatów i barwników
- Waga: 35g
Składniki
- BIO syrop z agawy (67%), Aronia (30%), Bio suszone banany (3%)
Uwaga!
- Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
| Wartości odżywcze | W 100g | 1 porcja - 35g |
| Energia | 1012kJ / 240kcal | 355kJ / 84kcal |
| Białko | 0,5g | 0.2g |
| Węglowodany | 59g | 21g |
| w tym cukry | 52g | 18g |
| Tłuszcz | 0.23g | 0.09g |
| w tym tłuszcze nasycone | 0.09g | 0.03g |
| Błonnik | 1.3g | 0.5g |
| Sól | 0.1g | 0.03g |






