Podany czas wysyłki jest terminem orientacyjnym, który może ulec zmianie. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu.




Opis produktu
Bez kompromisów – tylko perfekcja. Takie jest motto serii ARC 1400 Dicut. W pełni zoptymalizowane pod kątem aerodynamiki koła pozwolą Ci trzymać wysokie tempo, zarówno w peletonie, jak i podczas jazdy indywidualnej na czas. Dzięki precyzyjnemu doborowi komponentów i szwajcarskiej jakości wykonania, dostajesz sprzęt, który łączy wydajność, trwałość i niezawodność.
Karbonowa obręcz ARC 65 mm AERO+ to balans między niską wagą, a maksymalnymi osiągami aerodynamicznymi. Profil V-shape generuje stabilność w bocznym wietrze i efekt żagla, co realnie oszczędza energię podczas jazdy na wysokiej prędkości. Szerokość wewnętrzna 22 mm idealnie wspiera nowoczesne opony o większej objętości, co daje stabilność w zakrętach, lepsze tłumienie nierówności i wyższy komfort. Naturalnie obręcz jest tubeless ready, co pozwala korzystać z niższego ciśnienia, poprawiając trakcję i redukując ryzyko przebicia.
W centrum pracuje niezawodna piasta DT Swiss 240 Dicut – lekka, sztywna i niezwykle trwała. Jej konstrukcja z systemem Straightpull poprawia aerodynamikę, a wysokiej klasy łożyska przemysłowe gwarantują płynność toczenia i minimalne wymagania serwisowe.
Dopełnieniem całości są płaskie szprychy DT Aerolite Straightpull oraz nyple z klejem w technologii Pro Lock, które zapewniają stabilne napięcie i odporność całego koła na ekstremalne obciążenia.
Specyfikacja:
- Zastosowanie: szosa, czasówka, triathlon
- Rozmiar: 28″ (ETRTO 22-622)
- Typ obręczy: clincher (składane i klasyczne opony), tubeless ready
- Hamulce: tarczowe, Center Lock
- Materiał obręczy: UD Carbon
- Szerokość wewnętrzna: 22 mm
- Szerokość zewnętrzna: 29 mm
- Wysokość obręczy: 65 mm
- Liczba otworów: 20
- Standard osi: 12x100 mm thru axle
- Łożyska: 2x przemysłowe
- Szprychy: DT Aerolite Straightpull, T-Head
- Splot: 2x krzyżowy
- Tubeless: tak
- Zalecana szerokość opon: 25–64 mm
- Maksymalne ciśnienie: z dętką 8,5 bar (28 mm) | tubeless 7,0 bar (25 mm)
- Maksymalna waga systemu: 110 kg (kolarz + rower + ekwipunek)
- Kolor obręczy: czarny mat z srebrnymi logotypami
- Kolor piasty: czarny
- Waga: 761 g
Technologie:
- AERO+ Concept – zoptymalizowany profil obręczy (V-shape) zapewniający wysoką aerodynamikę i stabilność w crosswindach.
- Effect Sail – przy bocznym wietrze obręcz generuje dodatkowy napęd, oszczędzając energię.
- Tubeless Ready – możliwość jazdy bezdętkowej przy niższym ciśnieniu, lepsza przyczepność i komfort.
- DT Swiss 240 Dicut – kultowa piasta o niskiej wadze i wysokiej sztywności, stworzona do niezawodności.
- Aerolite Straightpull – kute na zimno, aerodynamiczne szprychy o podwyższonej wytrzymałości.
- Pro Lock Nipples – klej dwuskładnikowy w gwincie nypla, gwarantujący trwałe napięcie szprych.
W zestawie:
- 1x przednie koło DT Swiss ARC 1400 Dicut 65 mm | 12x100 mm | Center Lock
- 1x wentyl tubeless + taśma na obręcz







